На Чернігівщині через вибухи на військових складах 91 евакуйована людина залишається у лікарнях.

Рятувальники повідомили, що мешканцям прилеглих селищ, яких вивезли з домівок через небезпеку, надали гуманітарну допомогу. Зокрема, надали 42 тонни продуктів, 8 тонн одягу, 800 кілограмів побутової хімії та 500 кілограмів засобів особистої гігієни.

В Ічні тимчасово припинили рух потягів, а повітряних простір над територією військових складів закрили в радіусі 30 кілометрів.

Раніше Німеччина передала ДСНС обладнання на 200 тисяч євро для ліквідації наслідків пожежі на Чернігівщині.

Нагадаємо, вночі 9 жовтня стало відомо про вибухи на території складу боєприпасів поблизу селища Дружба Ічнянського району Чернігівської області.

Генеральний штаб ЗСУ заявив про відсутність постраждалих і поранених унаслідок вибухів на складі боєприпасів поблизу селища Дружба Чернігівської області.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ На Чернігівщині евакуювали понад 12 тисяч людей через вибухи на складі боєприпасів: що відомо

СБУ назвала три версії пожежі на складі боєприпасів. Основна з них — вчинення диверсії з проникненням на територію складів диверсійної групи, друга — порушення правил пожежної безпеки чи зберігання боєприпасів і третя — навмисний підпал чи підрив з метою приховування нестачі бойових припасів

Генпрокурор заявив, що після допиту військовослужбовців, які проходять свідками у справі щодо пожежі на складі боєприпасів на Чернігівщині, версія про можливу недбалість відпала.

Поділитись: