Віце-прем‘єрка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе заявила, що готова очолити уряд, якщо буде відповідний указ президента.

Про це вона розповіла в коментарі агентству «Інтерфакс-Україна».

«Наскільки я знаю із законодавства, в такому разі це рішення президента, має бути указ щодо того, хто виконуватиме обов’язки прем’єра, якщо буде проголосовано за відставку уряду. Відмовлятися від відповідальності я не звикла», — сказала Климпуш-Цинцадзе.

Також вона зазначила, що вже має пропозиції щодо участі в парламентських виборах, але ще не готова розкрити, від яких саме політичних сил вона їх отримала.

Раніше Климпуш-Цинцадзе заявила журналістам, що братиме участь у парламентських виборах і робитиме все, щоб нова урядова команда продовжила європейську та євроатлантичну інтеграцію.

На запитання, чи погодиться вона на нинішню чи іншу посаду в новому уряді, вона відповіла: «Нехай спочатку запропонують».

«Якщо ніхто не збирається переходити червоних ліній європейської та євроатлантичної інтеграції, — це принципове питання, і наскільки швидко вони збираються рухатися, від відповіді на ці запитання залежатиме й моя відповідь», — пояснила Климпуш-Цинцадзе.

Нагадаємо, 20 травня прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що йде у відставку.

/Олександр Стебницький

Поділитись: