Народний депутат від «Слуги Народу» Святослав Юраш вважає, що Україна не готова до того, щоб у Конституції змінили визначення шлюбу.

У нашому спецпроєкті «Доторканні» він наголосив, що зараз у статті 51 Конституції вказано, що «шлюб ґрунтується на вільній згоді жінки й чоловіка. Кожен із подружжя має рівні права й обов'язки у шлюбі та сім'ї»

«І дефініцію цю міняти, як дехто б хотів з нашого парламенту, ніхто не буде, в цій країні особливо… Ця історія не така вже й драматична, бо в парламенті здебільшого люди поважають українську ціннісну більшість», — вважає депутат.

Раніше колега Юраша по фракції й голова Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галина Третьякова розповідала нам, що бачить у майбутньому можливість реєстрації в Україні одностатевих шлюбів, але «це буде важкий шлях».

Щодо відмітки в українському паспорті «інша стать» депутатка зазначила, що держава зараз до цього не готова, бо не готова нормативна база, а для цього потрібно ухвалити відповідні закони.

Поділитись: