Від ускладнення COVID-19 помер блогер Дмитро Стужук — колишній чоловік однієї з найпопулярніших блогерок українського Instagram Софії Стужук. Вона розповіла, що спочатку він впав у кому, потім пережив клінічну смерть, після чого його серце зупинилося.

«Коронавірус — не небезпечне захворювання для тих, хто здоровий, але у Діми пішло ускладнення на серце, у нього проблеми з серцево-судинною системою ... Діми більше немає з нами, його серце не витримало», — написала колишня дружина Софія.

Минулого тижня чоловік розповів, що відчув себе погано ще під час відпочинку в Туреччині, але дізнався про хворобу вже в Україні.

«Погано мені стало на другий день в Туреччині. Я прокинувся серед ночі від того, що у мене набрякла шия і було важко дихати. При цьому трохи болів живіт. Наступного дня почав з’являтися кашель, але температури ніякої не було. Особливих симптомів хвороби теж не було, тому я подумав, що це можуть бути наслідки після заняття спортом, зміни клімату і харчування ну і плюс сон під кондиціонером. Після повернення з Туреччини я відразу ж пішов здавати різні аналізи, робити УЗД і про всяк випадок вирішив пройти тест на COVID. Він виявився позитивним», — пригадував блогер.

Спершу лікарі наполягали на госпіталізації, але він вирішив проходити лікування вдома. Пояснював своє рішення тим, що «лікарня повністю забита людьми, деякі з них живуть в коридорі; харчування ніякого, паперу нема, столових приборів теж». Через низький рівень кисню в крові, Дмитру видали кисневий апарат.

View this post on Instagram

КОРОНАВИРУС «COVID», ДЕНЬ 8 ⠀ Как вы все знаете из историй, я болею корлнавирусом. Сегодня, вернувшись домой, первый раз появился энтузиазм хотя бы что-то написать. Хочу поделиться, как я заболел и убедительно предостеречь всех: я тоже думал, что нет никакого ковида, и это все относительно. Пока сам не заболел. COVID-19 БОЛЕЗНЬ НЕ ЭФЕМЕРНАЯ! И тяжелая. Но обо всем по порядку. ⠀ Как это было? Плохо мне стало на второй день в Турции. Я проснулся среди ночи от того, что у меня отекла шея и было тяжело дышать. При этом немного побаливал живот. ⠀ На следующий день начал появляться кашель, но температуры никакой не было. Особых симптомов болезни тоже не было, поэтому я подумал, что это могут быть последствия после занятия спортом, смены климата и питания ну и плюс сон под кондиционером. ⠀ После возвращения из Турции я сразу же пошел сдавать разные анализы, делать УЗИ и на всякий случай решил пройти тест на COVID. Он оказался положительным😔 ⠀ На следующий день я поехал делать КТ. Мне назначили лечение и стали настаивать на госпитализации. Это отдельная история, потому что сейчас там идут ремонтные работы, больница полностью набита людьми, некоторые из них живут в коридоре😱😱 Питания никакого нет, бумаги нет, столовых приборов тоже нет! Меня никто об этом не предупреждал. Медицине в нашей стране будет посвящён отдельный пост — что уж там, она это заслужила. ⠀ ПРО ЛЕЧЕНИЕ. Мне назначили курс лечения и сказали, что нужно его продолжать. Дали кислородный аппарат для дыхания, так как у меня низкий уровень кислорода (хотя я считаю, критическим он считается после 90, у меня же 94-96 это вполне позволительно для лечения дома, врач в приемной мне сказал тоже самое😄). ⠀ ☝🏻Учитывая все эти факторы, я принимаю решение, что мне будет удобней и комфортней находиться на дистанционной опеке у себя дома, где у меня есть все условия для нормального лечения. В конце концов я всегда могу обратиться в нужные службы. Та и дома, как говорится, и стены лечат🙌🏻 ⠀ Мое состояние стабильное.

A post shared by Dima Stuzhuk (@stuzhuk_dmitriy) on

«З огляду на всі ці фактори, я вирішив, що мені буде зручніше і комфортніше перебувати у себе вдома, де у мене є всі умови для нормального лікування. Зрештою я завжди можу звернутися в потрібні служби. .. Я теж думав, що немає ніякого ковіду, і це все відносно. Поки сам не захворів. COVID-19 — хвороба не ефемерна! І важка», — писав блогер, розповідаючи про свій стан. 

Два дні тому Дмитро написав на своїй сторінці, що йому здається, що пік хвороби вже позаду і незабаром він піде на поправку.

Проте 15 жовтня його терміново госпіталізували через погіршення стану. Його одразу забрали до реанімації й він був без свідомості.

У березні цього року Софія Стужук присвятила коронавірусу пост у своєму Telegram. Тоді вона писала відверту конспірологію, яка не мала нічого спільного з реальністю. Так, вірус, на її думку, був «штучно створений у 2015 році».

«Без сумніву, він минає не дуже приємно. Але небезпека відверто перебільшена. Він не набагато страшніший за звичайний грип, насправді. Вірус мені не страшний», — писала вона.

Telegram Софії Стужук
Поділитись: