УКРАЇНА

Від імені НАЗК невідомі дзвонили декларантам — агентство

18 вересня, 2018 19:15
УКРАЇНА/Від імені НАЗК невідомі дзвонили декларантам — агентство
Зберегти
Вигляд
Від імені Національного агентства з питань запобігання корупції невідомі дзвонили до людей, які подають електронні декларації.

Від імені Національного агентства з питань запобігання корупції невідомі дзвонили до людей, які подають електронні декларації.

Про це НАЗК повідомило на своєму сайті.

Невідомі хотіли нібито уточнити вказану в деклараціях інформацію або телефонували щодо проведення перевірок від імені НАЗК.

Агентство зазначає, що представники НАЗК запитують будь-яку інформацію в декларантів лише в офіційній письмовій формі у безпосередньо декларанта або відповідного органу.

«Спілкування з суб'єктами декларування здійснюється працівниками апарату Національного агентства виключно з офіційних телефонів або електронних адрес, зазначених на офіційному веб-сайті», — зазначило агентство.

Національне агентство з питань запобігання корупції — це центральний орган виконавчої влади України зі спеціальним статусом, який забезпечує формування та реалізує державну антикорупційну політику. 

11 вересня Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) направило до Національного антикорупційного бюро (НАБУ) висновок щодо омбудсмена Людмили Денісової, яка у декларації за 2015 рік не вказала дохід у майже 24 млн грн від фінансової компанії.

23 серпня НАЗК повідомило, що не виявило порушень в електронних деклараціях двох депутатів та семи чиновників, зокрема в деклараціях міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, міністра оборони Степана Полторака та секретаря Ради національної безпеки та оборони Олександра Турчинова.

Більше про:
# декларації
Пов`язані новини