Міністерство охорони здоров’я планує відмовитися від співпраці з деякими приватними клініками серед тих, які уклали угоди з Національною службою здоров'я (НСЗУ).

Про це розповів міністр охорони здоров'я Максим Степанов в інтерв'ю «ТСН».

«Наскільки я знаю від НСЗУ, дві чи чотири клініки уклали угоди на пакети «інфаркт». Якщо вони зможуть працювати за цим пакетом, то працюватимуть. Інші клініки уклали угоди на надання різних діагностик, наприклад, томографія тощо. Якщо у нас не існує таких пакетів, то ми не можемо з ними працювати», — заявив він.

Також Степанов прокоментував інформацію про судові позови, які нібито вже готують деякі з лікарень, які закупили обладнання заради державного фінансування.

«Як вони можуть готувати позови, якщо ще нічого немає. Це хороші приклади для людей, які спробували запустити руйнування медицини. Це хороші страшилки. Як можна готувати позов, якщо ще жодних дій не було зроблено в правовому полі за цим напрямком», — зазначив міністр.

Згідно з даними НСЗУ за 2019 рік, у середньому до співпраці щомісяця долучалися 9 лікарів-ФОП, 6 комунальних закладів та 5 приватних закладів.

Поділитись: