Редакція ZAXID.NET заявляє, що члени кількох громадських угруповань пікетували і намагались захопити редакцію видання у Львові ввечері у п’ятницю, 21 грудня. Про це йдеться у заяві ZAXID.NET.

«Близько сотні пікетувальників запалили димові шашки перед будинком, у якому розташована наша редакція і намагалися прорватися всередину», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що акцію влаштували близько сотні учасників різних громадських організацій, переважно з «Розвитку громади», Нацкорпусу і ГО «УСУ АТО». Вони брали участь у демонстрації, присвяченій «п’ятій річниці Революції Гідності», під час якої мали намір пікетувати прокуратуру Львіщини, головний офіс поліції і Львівську ОДА.

«Пізніше учасники акції протесту неочікувано перемістилися під будинок, де розташована редакція ZAXID.NET, а також «24 каналу», «Радіо Люкс» та інших ЗМІ. Вони запалили димові шашки і намагалися прорватися у редакцію ZAXID.NET. Учасників акції супроводжувала поліція, але не втручалася і не перешкоджала їхнім діям», — йдеться у заяві видання.

Пікетувальники скандували «Ганьба!» і вимагали вибачень за публікації ZAXID.NET про діяльність «Розвитку громади».

«Ми хотіли поспілкуватися за цю писанину. Перше — пояснення, друге — офіційне вибачення перед всіма активістами «Розвиток громади», — заявив під час акції голова ГО «Розвиток громади» Назар Бай.

Загалом уся акція тривала близько 15 хвилин, після чого її учасники розійшлися.

Нагадаємо, у Львові 21 грудня близько 500 громадян влаштували акцію під прокуратурою Львівської області проти бездіяльності чиновників. Протестувальники вимагали звіту від органів прокуратури та Міністерства внутрішніх справ України щодо розслідування кримінальних проваджень справ Революції Гідності, а також «припинити покривання злочинців, які діяли проти Майдану».

Від прокуратури учасники колоною пішли до головного управління Нацполіції у Львівській області, потім до Львівської обласної держадміністрації. 

Поліція повідомила Громадському, що загалом акція пройшла без порушень.

Поділитись: