Приватна аерокосмічна компанія бізнесмена Ілона Маска SpaceX створила онлайн-симулятор для браузера, у якому кожен може відчути себе космонавтом і спробувати пристикувати космічний корабель Crew Dragon до Міжнародної космічної станції.

Про це пише The Verge.

Справжній пілотований запуск Crew Dragon до МКС здійснять 27 травня. Перед цим за його мотивами вирішили створити гру

Елементи управління космічного корабля оригінальні. Відтак у SpaceX кажуть, що керувати ним навіть на симуляторі дуже важко.

Також зазначається, що в реальності справжнім космонавтам Crew Dragon не потрібно буде вручну зістиковуватися з МКС, оскільки це робиться автоматично. Однак, усі космонавти навчаються цього, щоб у разі необхідності взяти на себе контроль над кораблем.

Нагадаємо, компанія Ілона Маска SpaceX планує у травні виконати перший політ з екіпажем. Планують доставити астронавтів NASA Боба Бенкен й Дага Херлі до Міжнародної космічної станції. Космічний корабель SpaceX Draw Dragon з екіпажем мають доставити на МКС ракетою Falcon 9.

Нагадаємо, перший в історії пробний запуск Crew Dragon відбувся 2 березня 2019 року з космодрому космічного центру імені Кеннеді у Флориді. На борту корабля перебував манекен на прізвисько Ріплі. 3 березня Crew Dragon успішно пристикувався до МКС.

Раніше ми повідомляли, що NASA не планує продовжувати контракт з Росією, таким чином відмовляючись від російських «Союзів», на яких американські астронавти літали на МКС останні роки. В майбутньому космонавтів на Міжнародну космічну станцію має доставляти Crew Dragon. Зазначимо, що після закриття американської програми «Шаттл» російські компанії «Енергія» та «Роскосмос» були монополістами на ринку пілотованих польотів.

Поділитись: