У зоні бойових дій на Донбасі відновили роботу Південнодонбаського водоводу. Насосна станція першого підйому працює на повну потужність та забезпечує водою населення регіону

У зоні бойових дій на Донбасі відновили роботу Південнодонбаського водоводу. Насосна станція першого підйому працює на повну потужність та забезпечує водою населення регіону.

Про це повідомляє штаб АТО.

«Ця станція є одним з найважливіших вузлових об’єктів у системі водопостачання регіону. Вона, як і інші критичні екологічні об’єкти цивільної інфраструктури Донбасу знаходиться під особливою увагою керівництва АТО щодо недопущення будь-яких порушень режиму припинення вогню, навіть, коли Збройні сили України мають потребу відкрити вогонь у відповідь», — йдеться у повідомленні прес-центру.

Раніше повідомлялося, що у 5 районах Донецької області близько 388 тисяч мешканців залишаються без централізованого водопостачання внаслідок обстрілів.

11 червня Південнодонбаський водогін після запуску знову зупинився через обстріли. Близько 400 тисяч людей залишилися без води.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: