УКРАЇНА

Відстороненому главі ДФС Насірову дозволили виїжджати у Київську область

19 жовтня, 2017 23:48
УКРАЇНА/Відстороненому главі ДФС Насірову дозволили виїжджати у Київську область
Зберегти
Вигляд
Солом’янський районний суд Києва продовжив відстороненому глави Державної фіскальної служби Роману Насірову процесуальні обов’язки до 14 грудня. Разом із цим Насірову дозволено виїжджати у Київ та Київську область

Солом’янський районний суд Києва продовжив відстороненому глави Державної фіскальної служби Роману Насірову процесуальні обов’язки до 14 грудня. Разом із цим Насірову дозволено виїжджати у Київ та Київську область.

Про це повідомляють «Наші гроші».

Суд залишив обов’язок носити електронний браслет. Браслет можна тимчасово знімати, якщо того потребують медичні процедури.

Решту зобов’язань — здача паспортів та інших документів для виїзду закордон, прибуття до детективів, прокурорів та судді за вимогою, повідомлення про місце проживання та утримання від спілкування з іншими підозрюваними — залишили без змін.

Засідання у справі Насірова тривало майже 10 годин.

Раніше Насіров у суді заявив, що чекає на відновлення його на посаді глави ДФС.

2 березня 2017 року детективи НАБУ вручили підозру главі ДФС Роману Насірову. На думку слідства, Насіров дав дозвіл на  розстрочення податкових боргів підприємствам народного депутата Олександра Онищенка. Тим самим завдав збитків бюджету на 2 мільярди гривень, уважають у САП.

Кабмін відсторонив Насірова від посади на період слідства. 

Детальніше про справу Насірова читайте у публікації Громадського: Хто такий Роман Насіров і в чому його підозрюють?

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Більше про:
# Роман Насіров
Пов`язані новини