Антикорупційні органи внесли зміни до оголошеної раніше підозри відстороненому голові Державної фіскальної служби.

Антикорупційні органи внесли зміни до оголошеної раніше підозри відстороненому голові Державної фіскальної служби.

Про це повідомляє прес-служба Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

«Відповідно до остаточно висунутої підозри Насіров Р.М., окрім раніше інкримінованого зловживання владою та службовим становищем (ст. 364 КК України) підозрюється також у службовому підробленні (ст.366 КК України) вчиненому під час прийняття рішень про розстрочення податкових зобов’язань та боргу, а також під час інформування Міністерство фінансів України про відсутність розстрочень, що виходять за межі одного бюджетного року (які надавались саме ТОВ «Надра Геоцентр», ТОВ «Фірма ХАС», ТОВ «Карпатнадраінвест»)», — йдеться у повідомленні.

У прокуратурі наголосили, що зібраних доказів у справі достатньо для завершення розслідування та направлення справи до суду.

«Як засвідчили останні місяці, замість доведення належними та допустимими доказами своєї позиції щодо невинуватості Насірова Р.М., стороною захисту обрано шлях відкриття максимальної кількості кримінальних проваджень стосовно прокурорів, детективів та інших співробітників НАБ України щодо їх начебто неправомірних дій під час затримання, повідомлення про підозру та обрання запобіжного заходу Насірову Р.М», — заявили в САП.

У прокуратурі також пояснили, що захист Насірова намагався через суд визнати дії голови ДФС законними.

«Загальна картина протиправної діяльності, пов'язаної із заволодінням коштами від реалізації газу, видобутого в межах спільної діяльності з ПАТ «Укргазвидобування», роботи цієї схеми, її прикриття через надання нескінченних розстрочень зі сплати податків операторам спільної діяльності майже завершена. Останньою крапкою проведеного досудового розслідування у низці кримінальних проваджень має стати екстрадиція Онищенка О.Р. та оцінка його дій українським судом у сукупності з іншими особами, які брали участь в організованих останнім протиправних діях», — додали в САП.

Раніше повідомлялось, що розслідування у справі Насірова було завершено.

Нагадаємо, 2 березня детективи НАБУ вручили підозру главі ДФС Роману Насірову.

На думку слідства, Насіров дав дозвіл на розстрочення податкових боргів підприємствам народного депутата Олександра Онищенка. Тим самим, Насіров завдав збитків бюджету на 2 млрд гривень, вважають у САП.

Кабмін відсторонив Насірова від посади на період слідства. 

7 березня суд заарештував Насірова на два місяці з заставою у 100 млн гривень.

26 червня Насірову продовжили запобіжний захід у вигляді застави у 100 мільйонів гривень на два місяці.

Детальніше про справу Насірова читайте у публікації Громадського: Хто такий Роман Насіров і в чому його підозрюють?

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile