Під час розслідування військовий прокурор Костянтин Кулик використовував службове становище й зв'язки для впливу на розслідування.

Національне антикорупційне бюро і Спеціалізована антикорупційна прокуратура оприлюднили записи телефонних розмов підозрюваного у незаконному збагаченні військового прокурора Костянтина Кулика з особою, яка має зв'язки у правоохоронних органах.

На оприлюднених у Facebook записах Кулик просить ряд посадовців посприяти залученню до його особистої справи «резонансних та значущих справ», які він нібито врегулював.

«Зокрема, він спілкується з таким собі «Яковичем» - особа, яка має широкі зв’язки в правоохоронних органах. Він просить зупинити справу про вилучення особову справу. Він намагається вирішити своє питання не зовсім в правовий і законний спосіб», - сказав раніше на брифінгу заступник спеціалізованого прокурора Максим Грищук.

Також Грищук повідомив, що є інша розмова, яку поки не оприлюднювали, де він домовляється  з тим самим «Яковичем» про зустріч для того, щоб поспілкуватись не в телефонному режимі.

«Ми це будемо окремо оприлюднювати», - додав він.

Нагадаємо, Кулика підозрюють у незаконному збагаченні.

29 червня військовий прокурор Кулик після обшуку відмовився отримати письмове повідомлення про підозру і зачинився у квартирі від детективів НАБУ.

13 липня Апеляційний суд Києва відновив Кулика в посаді прокурора сил антитерористичної операції.

Дивіться матеріал Олександра Курбатова для «Слідства.Інфо» про те, звідки у головного військового прокурора зони АТО розкішні квартири.

Поділитись: