Світ / США

Військові США залишаться в північно-східній Сирії — радник Білого дому з нацбезпеки

Bloomberg
Світ/США/Військові США залишаться в північно-східній Сирії — радник Білого дому з нацбезпеки
Зберегти
Вигляд
Військові Сполучених Штатів залишаться в північно-східній частині Сирії, поки Туреччина не відмовиться від наступу на курдів. Про це заявив радник Білого дому з національної безпеки Джон Болтон, передає видання Bloomberg.

Він також зазначив, що Трам збирається захищати опозиційних союзників у Сирії.

«Ми не думаємо, що турки повинні починати військові дії, які не є повністю узгодженими зі Сполученими Штатами, як мінімум, щоб вони не загрожували нашим військам, а також щоб вони відповідали вимогам президента, що сирійські опозиційні сили, які воювали разом з нами, не перебувають під загрозою», — сказав Болтон.

Раніше американський телеканал NBC повідомляв, що Сполучені Штати можуть залишити частину своїх військових на півдні Сирії на невизначений термін, навіть якщо частину військових виведуть з північої частини країни найближчими місяцями.

19 грудня президент США Дональд Трамп схвалив виведення всіх американських сил із Сирії. Глава Білого дому вважає, що бойовики «Ісламської держави» вже переможені. Американські сенатори розкритикували це рішення Трампа.

Із критикою також виступив президент Франції Еммануель Макрон.

Американський телеканал CNN повідомив, що Президент Сполучених Штатів Дональд Трамп також наказав готувати виведення половини американських військ з Афганістану

Пов`язані новини