Керівник Офісу президента Андрій Богдан прокоментував своє відвідування концерту російського виконавця Артура Пірожкова у київському нічному клубі QUEEN на День Конституції.

Як повідомляє theБабель, Богдан назвав Пірожкова «громадянином України».

«Взагалі-то артист Олександр Ревва — громадянин України. Дуже патріотичний хлопець», — сказав Богдан.

Водночас він зазначив, що не є шанувальником творчості Пірожкова.

29 червня у мережі розмістили відео, на якому керівник Офісу президента розважається на виступі російського артиста Артура Пірожкова та Світлани Лободи в нічному клубі QUEEN у Києві. Там начебто святкували весілля молодшої сестри співачки Світлани Лободи Ксенії.

Справжнє ім’я Артура Пірожкова — Олександр Володимирович Ревва.

Народився у вересні 1974 року в Донецьку.

З 1995 року — учасник команди КВК Донецька. З 2000 року — учасник команди КВК ДПІ «Дрім Тім», а згодом «Стомлені сонцем» російського міста Сочі.

З 2006 року — резидент московського Comedy Club.

Водночас, Пірожков не виступав в анексованому Криму, і жодного разу публічно не висловлювався стосовно війни на Донбасі.

Нагадаємо, 15 травня 2018 року СБУ заборонила на три роки в'їзд в Україну російському коміку Данилу Поперечному. 18 травня комік мав виступити з концертом у Києві.

Також у вересні 2017-го СБУ заборонила в'їзд до України російському реперу «Баста». Раніше повідомлялося, що Служба безпеки заборонила в'їзд на три роки на територію України російському співакові, екс-солісту гурту HI-FI Міті Фоміну.

Поділитись: