Депутат Європарламенту від Польщі Адам Ярубас заявив, що в нього виявили коронавірус SARS-CoV-2. Це перший підтверджений випадок інфікування серед європарламентарів.

Про це Ярубас написав у своєму Twitter.

«Любі друзі, я пройшов тест на COVID-19. Він дав позитивний результат. Я у шпиталі, почуваюся добре. Я виборсаюсь, виборсаємось усі ми. Маємо 💪 (бути сильними — ред.) Дякую лікарям, медсестрам, усім за турботу. Пам'ятайте: лишайтеся вдома. Будьте здорові!» — написав європарламентар.

Нагадаємо, кілька днів тому всі міністри уряду Польщі почали роботу в режимі карантину до отримання результатів тестів на коронавірус. Це сталося після того, як вірус виявили у міністра навколишнього середовища.

За останніми даними, в Польщі 355 випадків інфікування SARS-CoV-2, з них п'ятеро летальних, водночас одна людина вилікувалася.

Станом на ранок 20 березня у світі офіційно зареєстровано 224 517 випадків зараження коронавірусом SARS-CoV-2, 10 030 смертей та 86 025 випадків, коли пацієнти успішно одужали після зараження.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

Поділитись: