Міжнародні платіжні системи Visa і Mastercard, а також eBay, Stripe та Mercado Pago не братиме участі у проєкті зі створення криптовалюти Libra від компанії Facebook.

Про це повідомило Bloomberg.

Видання визначає, що нещодавно американські сенатори попросили переглянути Visa, Mastercard та Stripe свою участь у проєкті через «ризик для фінансової системи».

Mastercard вирішив приділяти основну увагу розвитку власного бізнесу, еBay зосередиться на власних платіжних продуктах, а Stripe заявили, що готові долучитися до проєкту в майбутньому.

PayPal, Visa, Mastercard були членами Асоціації Libra — групи з 28 компаній та некомерційних організацій, що допомагають розвивати криптовалюту Libra. 14 жовтня у Женеві мала відбутися перша зустріч членів Асоціації, на якій вони мали підписати офіційний статут. Прессекретар Асоціації заявив, що попри вихід із проєкту деяких партнерів, зустріч відбудеться.

Раніше міжнародна платіжна система PayPal відмовилася від участі у проєкті зі створення криптовалюти Libra від компанії Facebook.

Нагадаємо, Facebook оголосив про плани створити власну криптовалюту Libra у червні. Проєкт позиціювали як спробу дати доступ до базових фінансових послуг людям, які не мають такої можливості. 

Поділитись: