Інтерактивна виставка Ukraine WOW, яка відбувалася на Центральному залізничному вокзалі у Києві і зібрала рекордну кількість відвідувачів, отримала міжнародну премію SABRE Awards EMEA 2020.

Про це повідомили в Укрзалізниці, для якої спочатку і створювали виставку.  

Премію отримали в номінації «Державні агенції та інституції».

«Круто, що захід, який спочатку задумувався як виставка до Дня залізничника, згодом переріс у щось масштабне та неймовірне, фантастичне й надзвичайно цікаве, адже виставка Ukraine WOW зібрала рекордну кількість відвідувачів в історії незалежної України — понад 335 тисяч», — кажуть у держкомпанії.

У агенції Gres Todorchuk, яке є автором виставки, зазначили, що премія SABRE Awards є однією із найпрестижніших у світі. Вона відзначає найкращі проєкти у сфері комунікацій.

«Ukraine Wow — присвята Україні, стала справжнім лавмарком, була двічі пролонгована і закрилася тільки із введенням карантину. Проте, ми віримо, що невдовзі вона знову відкриє свої двері. Ну а поки танцюємоооооо і святкуємо українську перемогу на світовій арені!», — кажуть в агентстві.

Виставка Ukraine WOW відкрилася на Центральному залізничному вокзалі у Києві у листопаді 2019 року. Вона мала працювати до кінця березня, але її закрили 12 березня через обмеження щодо коронавірусу.

«Ukraine WOW знайомить глядача з Україною так, ніби він подорожує з нею в потязі. Це 3900 кв.м. інтерактивних інсталяцій та унікальних експонатів: від оригіналів Малевича і Архипенка до стіни з бурштину і побудованого у виставковому просторі тунелю кохання; від унікальної абетки Георгія Нарбута до мазанки, на стінах якої відтворені роботи Поліни Райко; від рожевого вагона, у якому звучать сни та мрії, до віртуальної реальності, в якій можна літати над Батьківщиною-матір’ю, та зсередини побачити «дев'ятку» — найпотужнішу доменну піч у Європі», — зазначали організатори. 

Поділитись: