Міський голова Києва, чемпіон світу WBC Віталій Кличко восени може провести в Києві бій з колишнім чемпіоном Ленноксом Льюїсом.

Міський голова Києва, чемпіон світу WBC Віталій Кличко восени може провести в Києві бій з колишнім чемпіоном Ленноксом Льюїсом.

Про це повідомила прес-секретарка Кличка Оксана Зинов’єва.

Як повідомляє фан-клуб братів Кличків, це буде виставковий бій в межах благодійного аукціону.

«Восени Київ вперше прийме світовий боксерський конгрес WBC. Чемпіонами за версією WBC, свого часу, були Леннокс Льюїс і Віталій Кличко. Льюїс запрошений на конгрес. Якщо (Льюїс - ред.) погодиться на бій, то це добре, але зустріч з Кличком відбудеться в будь-якому випадку», — сказала речниця Кличка в коментарі «Українській правді».

За її словами, і Кличко, і Льюїс давно закінчили кар'єру, тому говорити про поєдинок в класичному розумінні не зовсім коректно.

«А те, що зустріч може бути цікавою, це точно», — сказала Зинов’єва.

Фан-клуб Кличка повідомляє, що його бій з Льюїсом востаннє був 21 червня 2003 року. Тоді цей поєдинок визнали «боєм десятиліття в суперважкій вазі». Бій зупинили лікарі через розсічення у Кличка. Тоді Леннокс пообіцяв Кличку матч-реванш, однак вже за кілька місяців оголосив про завершення кар’єри.

Віталій Кличко в минулому — боксер-професіонал, який виступав у важкій ваговій категорії. Він є володарем титулів «Почесний» і «Вічний» чемпіон світу з боксу в версією WBC. Кличко є також колишнім чемпіоном світу з боксу серед професіоналів за версіями WBO (1999-2000), за версією журналу The Ring (2004-2005) і WBC (2004-2005, 2008-2013). Крім того, українець є екс-чемпіоном Європи з боксу серед професіоналів за версією EBU.

Поділитись: