Міський голова Києва Віталій Кличко упродовж трьох років і донині формально є головою партії «Блок Петра Порошенка», оскільки партійний з'їзд досі не підписав його заяву про звільнення. Про це йдеться у матеріалі «Вся президентська рать: хто і як допомагає Порошенкові переобратися на посаду» журналіста Максима Каменєва на Громадському.

«За п'ять років при владі Порошенко не розбудував партію «Блок Петра Порошенка «Солідарність», яка стала базою для пропрезидентської більшості в парламенті. Рейтинг БПП традиційно нижчий за особистий рейтинг президента. Формально головою партії все ще залишається Віталій Кличко, який ще в 2016-му написав заяву про те, що йде з посади», — йдеться у статті

Зазначається, що за новим законом про державну службу Кличко не міг одночасно керувати і Києвом, і партією, тому написав заяву про припинення повноважень голови БПП.

«Однак документ досі не затвердив партійний з'їзд. Відтоді БПП фактично керує голова секретаріату партії Максим Саврасов», — зазначається у матеріалі.

Читайте увесь матеріал за посиланням: «Вся президентська рать: хто і як допомагає Порошенкові переобратися на посаду».

Зазначимо, раніше міськголова Києва Віталій Кличко не зміг бути присутнім на форумі «Від Крут до Брюсселя. Ми йдемо своїм шляхом» 29 січня, де Порошенко оголосив, що знову іде в президенти. У цей час Кличка госпіталізували для «обстеження в австрійську клініку через рецидив старої травми».

Нагадаємо, у вересні минулого року Віталій Кличко заявив, що не братиме участі у виборах президента України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Екс-радник Януковича і глава штабу Трампа Манафорт співпрацював із Кличком

Поділитись: