УКРАЇНА

Віце-президент Єврокомісії назвав Україну та Польщу «різними світами»

19 липня, 2017 19:11
УКРАЇНА/Віце-президент Єврокомісії назвав Україну та Польщу «різними світами»
Зберегти
Вигляд
Віце-президент Європейської комісії Франс Тіммерманс, порівнюючи Польщу і Україну, назвав їх різними світами через корупцію та відсутність верховенства права в останній.

Віце-президент Європейської комісії Франс Тіммерманс, порівнюючи Польщу і Україну, назвав їх різними світами через корупцію та відсутність верховенства права в останній.

Про це він заявив, говорячи про ситуацію в Польщі часів звільнення від комунізму, передає УНІАН.

Тіммерманс зазначив, що поляки обрали «верховенство права, демократію, відкритість, свободу засобів масової інформації, ринкову економіку і можливості для всіх».

«Цей вибір зробив польський народ, звільнившись від комуністичного тиску. Не ми це зробили, поляки це зробили, почавши у Гданську. Люди, якими ми можемо тільки захоплюватися, такі як Лех Валенса. Вони самі це зробили. Але Європейський Союз допоміг», — підкреслив віце-президент.

На його переконання, тоді ситуація в Польщі була подібна до ситуації в Україні — «економічно, соціально, свого роду політично».

«Подивіться на різницю зараз. Це два різні світи. Частково тому, що у нас є верховенство права. Тому що у нас є незалежні судді. Тому що з корупцією можна боротися незалежним судом. Тому в Польщі немає олігархів, тому в Польщі немає корумпованого суспільства, яке є тягарем для народу України», — зазначив він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Президент Єврокомісії в Києві: Якщо ви не зруйнуєте корупцію — інвестори не прийдуть в Україну. 

Transparency International EU виступила проти створення антикорупційних палат і зауважила, що в Україні має бути створений саме Антикорупційний суд

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини