Влада Австрії вирішила з 1 липня збільшити фінансові стимули для громадян, що купують автомобілі та інші транспортні засоби на електричних двигунах. Крім того, тим, хто хоче встановити зарядну станцію для електрокарів, видаватимуть втричі більші за розміром гранти.

Про це в понеділок, 29 червня, оголосила міністерка економіки Австрії Леонор Ґевесер, передає Reuters.

Зокрема, австрійці, які хочуть придбати електрокари, отримають додаткові 5000 євро (раніше було 3000 євро). А на встановлення зарядних станцій для них виділятимуть не 600, а вже 1800 євро. Крім того, на купівлю електроскутерів громадянам Австрії можуть видавати до 1200 євро.

Частину з цих грошей покриватиме держава, а решту — автомобільна індустрія, з якою уклала відповідну угоду влада країни.

Наразі в Австрії зареєстровано близько 33 тисяч транспортних засобів на електродвигунах, що становить 0,7% від усіх транспортних засобів.

Нагадаємо, федеральний уряд Німеччини планує зобов’язати всі автомобільні заправки встановити станції для заряджання електрокарів, а ще — збільшити вдвічі (з 3000 до 6000 євро) фінансову допомогу для придбання електричного авто, яке коштує менше 40 тисяч євро.

Поділитись: