Влада Брунею назвала запровадження смертної кари за одностатевий секс, подружню зраду та зґвалтування заходами, спрямованими на запобігання таких фактів, а не покарання як таке.

Так у Брунеї відреагували на засудження з боку світової спільноти, зокрема ООН.

Міністр закордонних справ Еріван Юсоф надіслав до ООН лист, у якому пояснив — ціль законів навчання, стримування, виховання та перевиховання, а не покарання.

Юсоф зазначив, що влада в такий спосіб намагається зберегти «недоторканість сім'ї та шлюбу для всіх мусульман, особливо жінок».

Він також натякнув, що реальне використання законів буде рідкістю, вказує BBC. Лише у випадках, якщо свідками будуть щонайменше двоє високоморальних людей, а «знайти таких нині буде дуже складно».

Також міністр закордонних справ Великої Британії Джеремі Хант підтвердив, що в розмові Юсуф назвав застосування нових законів малоймовірним.

Нагадаємо:

  • У Брунеї запровадили смертну кару за секс між людьми однієї статі, подружні зради та зґвалтування. Порушників закидатимуть камінням.
  • Американський актор Джордж Клуні закликав бойкотувати 9 готелів у різних країнах за їхній зв'язок з азійською країною Бруней.
Поділитись: