Міська влада просить уряд не допустити закриття повітряного простору над Харковом.

Міська влада Харкова просить уряд не допустити обмеження авіаційного руху в Східній частині України.

Відповідне звернення до прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана ухвалене 20 вересня, на сесії міськради Харкова.

За інформацією компанії, яка управляє Міжнародним аеропортом «Харків», до Державної авіаційної служби України від Європейського агентства авіаційної безпеки (EASA), що здійснює контроль над безпекою руху в авіаційному просторі Європи, надійшов проект бюлетеня, яким уводяться обмеження в авіаційний рух у Східній частині України.

Зокрема, визнаються небезпечними польоти в межах Дніпропетровського району польотної інформації, до складу якого входять міжнародні аеропорти «Харків», «Дніпропетровськ» та «Запоріжжя».

«У випадку ухвалення даного документа авіасполучення між Харковом та іншими країнами припиниться, таким чином, Харків опиниться в авіаційній ізоляції», — ідеться у зверненні.

Депутати зазначили, що наслідками ухвалення документа може стати припинення роботи Харківського аеропорту і суміжних підприємств, а також пунктів прикордонного і митного контролю, до яких залучені близько 1,5 тисячи працівників.

Харківська міська рада звернулася з проханням до прем’єра Гройсмана винести рішення зазначеного питання на вищий державний рівень і звернутися до EASA з проханням не вводити даний документ у дію.

На сьогодні обмеження на польотидіє над зоною проведення бойових дій на Донбасі. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Повітряні» санкції: Аеропорти країн ЄС продовжують приймати борти, що літають до Криму

Поділитись: