Восени 2019-го у Києві розпочнуть будівництво нового багатофункціонального Центру захисту тварин. Про це під час інспекції майданчика для майбутнього будівництва, де зараз тривають підготовчі роботи, повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелеєв.

Заклад передбачатиме ветеринарну клініку з широким спектром послуг, притулок для собак та котів, а також готель для тимчасового перебування тварин на час від’їзду власників, заявили в КМДА.

За словами Пантелеєва, будівництво відбуватиметься у 4 етапи:  

  1. будівництво ветеринарної клініки з новим устаткуванням, що розрахована на одночасний прийом 55 котів і 108 собак. У складі лікарні буде карантинний блок на 3 поверхи, розрахований на 100 тварин, а також трансформаторна підстанція і котельня.
  2. будівництво ветеринарного готелю, розрахованого на 38 собак і 22 котів.
  3. це притулок для котів, розрахований на 120 котів.
  4. 547 вольєрів для утримання собак.

«Кількість безпритульних тварин щороку не зменшується і потребує системного підходу. Як в інтересах безпеки киян, так і заради життя і здоров’я самих тварин. Вони потребують захисту і турботи. Тому ми прийняли рішення про зведення Центру», — додав Пантелеєв.

Про те, що в Києві планують побудувати центр захисту тварин стало відомо у травні 2019-го. Нагадаємо, в міськраді Дніпра «працює» кіт Байден, без якого не з'ясовують «жодне з питань».

Поділитись: