Влада Києва заявила, що військово-спортивні змагання «Снайпер столиці» помилково включили у перелік пам’ятних заходів до Дня Гідності і Свободи (21 листопада).

«Змагання не присвячені відзначенню у Києві Дня Гідності та Свободи і були включені до переліку заходів до цих пам’ятних дат помилково, оскільки третій етап змагань частково припадає на листопад», — заявили у Департаменті освіти Київської міської державної адміністрації.

Змагання «Снайпер столиці» зазвичай відбуваються у три етапи. Дату наступного етапу пообіцяли повідомити пізніше.

Нагадаємо, що раніше влада Києва заявила про проведення військово-спортивних змагань «Снайпер столиці», присвячених Дню Гідності та Свободи. Ці змагання включили до культурно-мистецької програми, яку оприлюднили у КМДА.

День Гідності та Свободи — це свято на честь двох революцій: Помаранчевої та Революції Гідності. Воно є наступником Дня Свободи, яке відзначали раніше 22 листопада з нагоди Помаранчевої революції.

Усі злочини, скоєні під час Революції Гідності, умовно об'єднані в одну велику «Справу Майдану», яка нараховує 89 кримінальних проваджень. У них, зокрема, розслідують вбивство 91 людини (78 мітингувальників та 13 силовиків).

Поділитись: