Влада США готова витратити понад $250 млн на «боротьбу з відчаєм» у суспільстві через коронавірус
Міністерство охорони здоров’я США та соціальних служб пропонує контракт на понад 250 мільйонів доларів, щоби «побороти відчай» у суспільстві через пандемію коронавірус і «вселити надію».
Про це повідомляє Politico з посиланням на внутрішній документ відомства.
Укласти контракт МОЗ готове з комунікаційною фірмою, більшу частину грошей планують витратити до 1 січня.
Переможець конкурсу має розповісти про найкращі способи ведення бізнесу в умовах пандемії, а також «вселити впевненість», що після епідемії люди зможуть повернутися на роботу і перезапустити економіку.
«Використовуючи можливості традиційних, цифрових та соціальних медіа, індустрії спорту та розваг, асоціацій громадської охорони здоров’я та інших партнерів для надання важливої інформації у галузі охорони здоров’я та економіки, адміністрація може перемогти відчай, вселити надію та добитися національного відновлення», — йдеться в документі.
Основна частина роботи полягатиме в створенні рекламних оголошень для громадських служб та інших організацій, які мають переконувати американців «пропагувати здорову поведінку та відповідальність громадянина».
Як пандемія вплинула на США?
Сполучені Штати залишаються на першому місці у світі за кількістю підтверджених випадків коронавірусу — понад 6 мільйонів людей, з яких 183,6 тисячі померли. Пандемія стала причиною рекордного обвалу американської економіки — у другому кварталі 2020 року вона впала на приголомшливі 32,9%. Кількість робочих місць знизилась на 14,5 мільйона у порівнянні з показником до пандемії.
Розвинуті країни сильно страждають від епідемії, бо в них найбільш розвинена сфера послуг, де необхідною умовою є контакти людей. Тому такі країни і демонструють велике падіння економіки. У зв’язку з цим багато людей зі сфери послуг або втрачають роботу, або змушені йти в неоплачувані відпустки.
Як не дивно, але масштабна пандемія не сильно вплинула на настрої американців, як свідчать результати опитування YouGov. У грудні 2019 року 58% респондентів казали, що з оптимізмом дивляться у 2020 рік, а вже в червні, коли в країні був розпал епідемії, оптимістів стало менше лише на 4%.
Песимістами є 34% американців, з них 11% «дуже песимістичні». Що цікаво, серед оптимістів куди більше республіканців (74%). Демократів 49%, а тих, хто не відносить себе до жодної з партій, — 51%.
Враховуючи, що президентом зараз є республіканець Дональд Трамп, можна припустити, що політика в США впливає на настрої людей не менше, ніж пандемія.
- Поділитися: