Власник готелю в чеському місті Острава Томаш Крчмарж, який відмовився селити росіян, що не визнають анексію українського Криму, отримує численні погрози від прихильників Росії.

Про це він розповів у сюжеті «Радіо Свобода».

«Ми отримуємо багато погроз від прихильників Росії, погрожують, що вб'ють власника готелю, а сам готель — підпалять», — сказав Томаш.

Та додав, що навіть звернувся до поліції.

Утім журналіст «Радіо Свобода» зазначає, що все-таки більшість отриманих повідомлень — це слова підтримки рішення власника готелю.

Нині Томаш уже вільно селить росіян та не змушує їх письмово засвідчувати визнання анексії Криму. Про своє рішення у 2014, каже, що не жалкує.

«Я пам'ятаю, як комуністи були тут 30 років тому. Я б не хотів їх тут більше бачити. Я б хотів, аби в Україні був спокій — відповідно, це захищатиме нас від Росії», — додав власник готелю.

Конституційний суд Чехії вирішив, що в діях готелю в місті Остраві, який відмовлявся поселяти громадян Росії без письмової заяви з засудженням анексії Криму, не було дискримінації.

24 березня 2014 року власник готелю в чеському місті Острава вивісив оголошення, яким заявив, що через анексію Росією Криму громадян РФ тут поселяти не будуть. Через кілька днів, однак, він змінив умову: громадян Росії готель поселятиме лише в разі, якщо вони письмово заявлять про засудження окупації Криму.

Поділитись: