Компанія Menu Group, у власності якої перебувають сервіси доставки Eda.ua і Menu.ua, оголосила про вихід із українського ринку. Причиною стала скрутна економічна ситуація, викликана епідемією коронавірусу.

Про це в інтерв’ю Retailers розповів виконавчий директор Menu Group Ваган Керобян.

За його словами, Menu Group займає менше 1% ринку доставки їжі в Україні, тоді як понад половина належить ресторанам із власними послугами доставки. Крім того, в компанії є заборгованість перед партнерами в розмірі 220 тисяч доларів, через що частина з них припинила співпрацю.

«Коли сталася ситуація із коронавірусом, ми зрозуміли, що для подальшого розвитку в Україні у нас немає необхідних ресурсів. Так, було суттєве зростання у Вірменії та Білорусі — на 50%, це за лютий і березень. Ми потрапили в 1% компаній у всьому світі, у яких росли продажі під час карантину. В Україні теж був незначний ріст, але в той же час компанія була збитковою — щомісяця ми інвестували більше $100 000 у зростання бізнесу», — говорить Керобян.

Наразі Menu Group розглядає два варіанти подальшого розвитку — продаж або закриття. Наразі ведуться перемовини з трьома-чотирма компаніями.

Нагадаємо, раніше про вихід із України та ринків ще шістьох країн оголосив інший сервіс для доставки їжі — Uber Eats.

Поділитись: