Компанія «Атлант Девелоп», яка брала участь у конкурсі на управління резиденцією «Межигір'я», зареєстрована на студента з Білої Церкви за адресою масової реєстрації юридичних осіб.

ТОВ «Атлант Девелоп», яка брала участь у конкурсі Агентства з розшуку та менеджменту активів (АРМА) на управління резиденцією «Межигір’я», зареєстрована у Києві на вулиці Круглоуніверситетська, 7, офіс 26. За цією адресою загалом зареєстровані 27 компаній, не пов'язаних між собою, тому це місце має ознаки адреси масової реєстрації компаній. Крім того, у цьому будинку всього 25 квартир. А телефон, який зазначений у реєстрації компанії, вимкнений.

Попередні власники товариства повідомили Громадському, що продали його у 2017 році. А новим власником та керівником компанії, яка претендувала на управління резиденцією «Межигір’я», є Спину Андрій Вікторович з Білої Церкви, йдеться у державному реєстрі юридичних осіб України. Людина з аналогічним прізвищем, ім'ям та по батькові за даними з відкритих декларацій за 2016 рік є фельдшером 1 зенітного ракетного дивізіону Військової частини А2892 у Володимир-Волинському. Як повідомила Громадському співробітниця цієї військової частини Ольга Мороз, Андрій Спину звільнився зі служби влітку 2018 року, оскільки вступив до Національного медичного університету імені О. Богомольця. На сайті Університету в розділі «Вступна кампанія 2018» є інформація про Андрія Спину і там про нього пишуть, як про мешканця саме Білої Церкви.

Нагадаємо, конкурс з обрання управителя колишньої резиденції Віктора Януковича «Межигір’я» продовжили до кінця лютого. Національне агентство з питань управління активами продовжило термін подачі документів на конкурс до 28 лютого включно. Глава АРМА Антон Янчук сподівається, що продовження термінів зможе залучити бізнес до участі в конкурсі.

Нині на конкурс подалися лише два суб’єкти: окрім ТОВ «Атлант Девелоп» на цю роботу претендує і нинішній управитель території громадська організація «Національний парк «Межигір’я».

З 29 травня 2018 року суд передав арештоване майно та резиденцію «Межигір’я» в управління АРМА.

30 листопада 2017 року резиденція екс-президента «Межигір’я» перейшла у власність держави. Суд визнав недійсним договір про передачу Межигір’я у приватну власність.

У липні 2018 року повідомлялось, що частину нерухомого майна з резиденції «Межигір’я» президента-утікача Януковича передали у власність держави. Також у державну власність перейшло 100% статутного капіталу товариства «Танталіт», яке володіло «Межигір’ям».  

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як виглядає «Межигір’я» через 3 роки після втечі Януковича

Поділитись: