Печерський районний суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на 2 місяці з альтернативою внесення застави у розмірі 80 млн гривень, 90 млн гривень та 84 млн гривень для власників птахофабрики, що влаштували стихійний пташиний могильник на Київщині.

Печерський районний суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на 2 місяці з альтернативою внесення застави у розмірі 80 млн гривень, 90 млн гривень та 84 млн гривень для власників птахофабрики, що влаштували стихійний пташиний могильник на Київщині. 

Про це повідомляє Генеральна прокуратура. 

Зазначається, що власників птахофабрики підозрюються у систематичному порушенні законодавства про охорону природного середовища, що завдало довкіллю збитків на суму понад 200 мільйонів гривень. 

Також повідомляється, що їм оголосили про підозру за кількома статтями КК України: ч. 1 ст. 255 (створення злочинної організації), ч. 4 ст. 28 ст. 236 (порушення правил екологічної безпеки), ч. 4 ст. 28 ч. 2 ст. 240 (порушення правил охорони або використання надр).

За даними Укрінформу, троє затриманих є співвласниками товариства з обмеженою відповідальністю «Комплекс - Агромарс», представленого на ринку під торговою маркою «Гаврилівські курчата».

Раніше повідомлялось, що на Київщині правоохоронці затримали власників птахофабрики за підозрою в організації пташиного могильника та забрудненні навколишнього середовища.

Поділитись: