ENRU

Власники єврооблігацій «Приватбанку» звернулись до Лондонського арбітражу

Власники єврооблігацій «Приватбанку» оскаржили в Лондонському міжнародному арбітражному суді примусовий обмін їх цінних паперів на акції додаткової емісії банку.

Про це повідомив керуючий партнер адвокатського об'єднання Suprema Lex Віктор Мороз, який виступає радником власників цінних папері, передає «Інтерфакс-Україна».

«Від імені окремих власників єврооблігацій на сьогоднішній день вдалося ініціювати судові позови з питання порушення їхніх прав при процедурі bail-in єврооблігацій Приватбанку в міжнародному арбітражному інституті. Судові розгляди знаходяться на стадії узгодження процедури арбітражу і вибору арбітрів», – сказав він.

Нагадаємо, у грудні 2016 року «Приватбанк», 49,9% якого належали олігарху Ігорю Коломойському, був націоналізований рішенням українського уряду.

За словами олігарха, він був вимушений сам запропонувати націоналізацію «Приватбанку» через «способи штучного зниження капіталізації банку» з боку НБУ.

Пізніше фінансовий аналітик ICU Михайло Демків в коментарі Громадському припустив, що власники єврооблігацій «Приватбанку» можуть спробувати відсудити в України $600 млн

Підписуйтесь на наш канал в Telegram