ENRU

«Київський метрополітен» програв суд щодо боргу у майже 2 млрд грн

Вищий господарський суд України залишив без змін рішення, за яким підприємство «Київський метрополітен» має виплатити компанії «Укррослізинг» майже 2 мільярди гривень.

Про це повідомляє прес-служба «Київського метрополітену».

Зауважується, що суд частково задовольнив касаційну скаргу «Київського метрополітену» відмовивши «Укррослізингу» у задоволенні позовних вимог про стягнення пені в сумі 42 млн. грн. В іншій частині рішення попередніх інстанцій суд залишив без змін.

«Через арешт коштів підприємство, наразі, не в змозі здійснювати закупівлю запасних частин та обладнання для проведення регламентних капітальних та поточних ремонтів. Також, складається загрозлива ситуація з виплатою заробітної плати працівникам, що може призвести до соціальної напруги в колективі», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що 16 березня рахунки київського метро були заарештовані відповідно до рішення Київського апеляційного господарчого суду. Останній зобов’язав виплатити ТОВ «Укррослізинг» майже 2 мільярди гривень по договору від 2009 року на поставку 100 вагонів.

Очільник Києва Віталій Кличко закликав депутатів Київради звернутися до Верховної Ради, Кабміну та СБУ для ініціювання розгляду питання щодо боргу «Київського метрополітену», оскільки ситуація, що склалася, може загрожувати зупинкою столичного метро.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram