УКРАЇНА

Вірус Petya вразив в Україні приблизно 10% комп'ютерів — Шимків

7 липня, 2017 10:17
УКРАЇНА/Вірус Petya вразив в Україні приблизно 10% комп'ютерів — Шимків
Зберегти
Вигляд
Внаслідок атаки вірусу Petya 27 червня за попередніми даними постраждали 10% приватних, урядових і корпоративних комп'ютерів.

Внаслідок атаки вірусу Petya 27 червня за попередніми даними постраждали 10% приватних, урядових і корпоративних комп'ютерів.

Про це заявив заступник глави Адміністрації президента України Дмитро Шимків, передає «Голос Америки».

Він також зазначив, що це приблизні дані, які не включають деяких категорій комп'ютерів в комерційних організаціях.

За його словами, половина уражених урядових і комерційних комп'ютерів вийшли з ладу повністю. Також Шимків додав, що зокрема були вражені важливі організації інфраструктури, проте в основному — бізнес.

Раніше повідомлялося, що у Держспецзв’язку попередили про можливі нові кібератаки для тих, хто зазнав ураження вірусом Petya.

Нагадаємо, 27 червня комп'ютерний вірус-вимагач атакував українські банки, державні та приватні підприємства, медіа, державні відомства. 

Також повідомлялося, що вірус-вимагач уразив комп’ютери підприємств Європи та США.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Цифровий апокаліпсис через недбалість: що треба знати про наймасштабнішу хакерську атаку в Україні.

У кіберполіції заявили, що вірус Ransom: Win32 / Petya поширювався за допомогою бухгалтерського програмного забезпечення M.E.Doc, розробленого в Україні.

Раніше фахівці із кібербезпеки заявляли, що вірус Petya насправді лише маскується під здирника, і був створений, щоб одразу видаляти всі дані з комп'ютера.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини