Тимчасовий виконувач обов’язків голови Служби безпеки України Іван Баканов заявив, що його дружина є громадянкою РФ та зараз оформлює українське громадянство.

Про це повідомила прес-служба СБУ.

«Моя дружина, українка, жила і навчалася у школі Кривого Рогу. Поступила у вищій навчальний заклад на території Росії, під час розпаду СРСР отримала паспорт громадянки РФ. Зауважу, тоді були часи кардинально інших відносин між Україною та Росією», — заявив в. о. глави СБУ. Він додав, що з 1998 року вона живе і працює в Україні із посвідкою на постійне проживання та перебуває в процесі оформлення українського громадянства. За його словами, дружина не відвідувала територію РФ з 2013 року. 

«Оксана має стійку проукраїнську позицію», — додав Баканов.

Він наголосив, що дружина досі не отримала український паспорт через «корумповану систему».

«Отримання громадянства багато років було корумпованою годівницею для деяких чиновників. Ми ніколи не підключали до процесу «фірми», посередників і не будемо звертатися з таким проханням до президента», — стверджує очільник СБУ.

За словами Баканова, він пройшов спецперевірку перед призначенням в СБУ, за результатами якої не було виявлено жодних обмежень щодо роботи у спецслужбі та перешкод у наданні йому допуску до державної таємниці.

Поділитись: