Телекомунікаційна компанія Vodafone оголосила, що придбає дочірні компанії Liberty Global Plc у Німеччині та Східній Європі за 23 мільярди доларів.

Телекомунікаційна компанія Vodafone оголосила, що придбає дочірні компанії Liberty Global Plc у Німеччині та Східній Європі за 23 мільярди доларів.

Про це повідомляє Bloomberg.

Liberty Global — один з найбільших інтернет-провайдерів та другий за розміром кабельний провайдер у Німеччині, а також Чехії, Угорщині та Румунії. Компанія належить американському мільярдеру Джону Малоне.

Покупка підвищить конкурентні позиції Vodafone на ринку телекомунікаційних послуг в Німеччині та Східній Європі та дозволить поєднати інтернет, телефонні та телевізійні послуги.

У Bloomberg зазначають, що угода може викликати супротив з боку антимонопольних органів Німеччини та ЄС, які вже заблокували подібне злиття телекомунікаційних компаній у 2016 році.

Нагадаємо, що сигнал «Vodafone-Україна» зник на окупованих територіях Донеччини  11 січня 2018 року. Причиною стало пошкодження кабелю, ділянка його була на непідконтрольних територіях. З того часу мешканцям «ДНР» доводилося користуватися окупаційним оператором «Фенікс».

22 лютого через обрив волоконно-оптичної лінії на окупованій частині Луганської області зник мобільний зв'язок оператора «Vodafone-Україна». Але за 2 дні «Vodafone Україна» відновив зв’язок у непідконтрольному Луганську.

27 квітня повідомили, що сигнал Vodafone відновився на території окупованої Донеччини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Абонент недоступний: чому не працює мобільний зв’язок у Донецьку та Луганську

Поділитись: