Життя / Соціальний захист

Вокаліст гурту U2 Боно став секретним гостем на конференції YES у Києві

15 вересня, 2018 23:54
Життя/Соціальний захист/Вокаліст гурту U2 Боно став секретним гостем на конференції YES у Києві
Зберегти
Вигляд
lead
Боно, вокаліст гурту U2, став секретним гостем на конференції YES у Києві. Минулого року гостем -"сюпризом" був Стівен Гокінг, а в 2016 році — американський актор Кевін Спейсі

Боно, вокаліст гурту U2, став секретним гостем на конференції YES у Києві. Минулого року гостем -«сюпризом» був Стівен Гокінг у вигляді голограми, а в 2016 році — американський актор Кевін Спейсі

15 вересня у Києві завершується триденний форум YES (Ялтинська європейська стратегія), в якому взяли участь понад 600 політиків, дипломатів, бізнесменів, громадських активістів та експертів із 28 країн.

Боно у своєму зверненні наголосив у ролі європейського суспільства і зазначив, що в Європу знову необхідно надихнути мрію, ідею та віру. 

«Ми маємо остерігатися миті, в якій опинилися. Зараз ми прикидаємося, що усі наші цінності — не данність. Мій заклик — не агонізуйте, організуйтеся».

Боно зазначив, що Україна має боротися за свободу і мир. 

«Не нам розповідати, що Україна має боротися за свободу і мир. Але я коли кажу, що боротися, то моя молитва за вас, щоб ви боролися не фізично, а боротьба ця була духовна». 

Він додав, що йому подобається гасло про те, що форум Ялтинська європейська стратегія повернеться до Криму. 

«В Ірландії у нас мир. У країні, яку охоплювала війна. І тоді я вивчив найважливіше слово в англійскькій мові. І це слово — компроміс».

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Нині вже»: Усі політики в Києві та відкриття центру Довженка

 

Більше про:
# форум yes
Пов`язані новини