Вокзали Барселони та Мадрида евакуювали через пряжку ременя у формі гранати

The Guardian
default/Вокзали Барселони та Мадрида евакуювали через пряжку ременя у формі гранати
Зберегти
Вигляд
Поліція Іспанії оголосила хибну тривогу та евакуювала центральні вокзали Барселони та Мадрида через підозрілий предмет, схожий на ручну гранату. Як з'ясувалось, евакуацію оголосили через пряжку ременя у багажі однієї з пасажирок.

Предмет підозрілої форми у пасажирки потягу Барселона-Мадрид виявили правоохоронці під час cканування багажу.

Каталонська поліція оголосила евакуацію залізничної станції Барселона-Сантс та викликала вибухотехніків на місце події. Працівники поліції обшукали два потяги, перш ніж заявити, що знахідка не є небезпечною — те, що на екрані сканера видалось вибухівкою, виявилось просто пряжкою ременя у вигляді ручної гранати.

Тривога в Барселоні також призвела до евакуації та перевірки центрального вокзалу Аточа в Мадриді.

Згодом поліція Іспанії заявила, що «операція завершилася», а державна залізнична компанія Іспанії Ренфе повідомила, що відновила залізничне сполучення.

Нагадаємо, у Нью-Йорку вдруге евакуювали будівлю, у якій знаходиться офіс телеканалу CNN, через підозрілі пакунки. Пізніше поліція повідомила, що ніяких небезпечних предметів не знайшли.

Наприкінці серпня 2018 року з острова Свободи у Нью-Йорку через пожежу евакуювали понад 3 тисячі людей.

У червні Кельнський катедральний собор евакуювали через «підозрілого чоловіка». У поліції зазначили, що чоловік мав прострочене водійське посвідчення та перебував під впливом лікарських препаратів.

/Лев Коротаєвський

Пов`язані новини