Від електропостачання відключили всі шість шахт державного підприємства «Львіввугілля» через вимогу енергопостачальника заплатити за електрику наперед.

Про це заявив голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець у Facebook.

«Надзвичайна ситуація! В ніч з 22 на 23 грудня вимкнено електроенергію на всіх шістьох шахтах ДП «Львіввугілля». Знеструмлені підйоми, водовідливи, вентилятори головного провітрювання. На всіх шести шахтах втрачено контроль за рудничною атмосферою, йде затоплення», — написав Волинець.

За його словами, енергопостачальник вимагав від підприємства заплатити наперед 22 млн грн за електроенергію періоду грудень 2019 — січень 2020 року. Глава профспілки наголосив, що шахтарі не мають на це грошей через борги перед ними.

Тільки ПАТ «Центренерго» заборгувало гірникам «Львіввугілля» 92 млн грн, зазначив Волинець.

«Зі свого боку профспілка звертається з телеграмами до президента, прем'єр-міністра про необхідність вжити термінових заходів для реагування на надзвичайну, штучно створену вищими чиновниками ситуацію», — повідомив Волинець.

Нагадаємо, 18 грудня Кабінет міністрів України виділів додаткові 322,6 мільйона гривень на виплату заробітних плат шахтарям

Служба безпеки України викрила керівництво державного підприємства «Львіввугілля» на махінаціях із виплатами заробітної плати шахтарям. Через дії посадовців підприємство щомісяця втрачало понад мільйон гривень.

Поділитись: