УКРАЇНА

Встановлювати платіжні термінали усіх ФОПів не зобов'язуватимуть

23 січня, 2018 12:02
УКРАЇНА/Встановлювати платіжні термінали усіх ФОПів не зобов'язуватимуть
Зберегти
Вигляд
Від суб'єктів господарювання, які продають товари або надають послуги, не вимагатимуть обов'язкової установки платіжних терміналів.

Від суб'єктів господарювання, які продають товари або надають послуги, не вимагатимуть обов'язкової установки платіжних терміналів.

Про це повідомили у Міністерстві економічного розвитку і торгівлі.

У міністерстві нагадали, що розпочалось лише громадське обговорення проекту Постанови уряду щодо вимог до ФОПів.

Зазначається, що постанова зобов’язує ФОПів надати клієнтам можливість оплатити товар чи послугу безготівково — або з використанням електронних платіжних засобів або через електронні платіжні сервіси.

Однак, це не зобов’язує всіх підприємців в обов’язковому порядку встановлювати платіжні термінали.

«Підприємці можуть організувати розрахунки за допомогою платіжних сервісів, які не потребують наявності фізичного платіжного пристрою», — повідомили у Мінекономрозвитку.

Наприклад, оплату можна буде здійснювати через інтернет-банкінг, платіжні сервіси онлайн, з використанням mVisa, QR-коду, через переказ з картки на картку тощо.

Раніше стало відомо, що відповідно до нової постанови Кабміну, суб'єктів господарювання зобов'яжуть встановлювати платіжні термінали. Повідомлялось, що зобов'язання стосуватиметься «всіх без винятку суб'єктів господарювання».

Пов`язані новини