Вранці, 8 червня, після масових протестів поліція німецького Гамбурга одержала контроль над вулицями.

Вранці, 8 червня, після масових протестів поліція німецького Гамбурга одержала контроль над вулицями, розігнавши антиглобалістів, які протестують проти саміту G20. 

Про це повідомляє німецька DW.

Внаслідок сутичок на тлі саміту Великої двадцятки, що розпочався 7 липня, постраждали 197 поліцейських, затримано 102 протестувальники.

У поліції зазначили, що протестувальники були озброєні, зокрема, «коктейлями Молотова», кидалися вийнятим з бруківки камінням і поранили деяких співробітників правоохоронних органів з рогаток.

Стало відомо і про випадок мародерства в одному з супермаркетів кварталу: за оцінками поліції, в розграбуванні магазину брало участь близько 500 осіб. Протестувальники будували барикади і підпалювали їх при наближенні поліції.

Заворушення в Гамбурзі підняли питання про те, чи правильно було обрано місце для проведення саміту. Міністр закордонних справ Німеччини Зігмар Габріель виступив з пропозицією в майбутньому проводити їх в будівлях ООН в Нью-Йорку. Водночас, глава партії німецьких лібералів Крістіан Лінднер зазначив, що не повинно створюватися враження, що учасники саміту хочуть десь сховатися.

Зазначимо, що 8 липня, завершується саміт G20. Темами обговорення сьогодні стануть проблеми міграції, охорони здоров'я, співпраці з країнами Африки, а також надання жінкам більших шансів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На саміті G20 відбулася перша зустріч Трампа з Путіним.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: