У Дніпропетровської області виборців пригощали горілкою від імені одного з кандидатів, у селі Малокозирщина один бюлетень заповнили на капоті автівки на вулиці. Окрім того, деякі дільниці відкрилися із запізненням.

У Дніпропетровської області виборців пригощали горілкою від імені одного з кандидатів, у селі Малокозирщина один бюлетень заповнили на капоті автівки на вулиці. Окрім того, деякі дільниці відкрилися із запізненням.

Про такі порушення на виборах в ОТГ повідомив Комітет виборців України (КВУ) у Facebook.

За даними КВУ, в селі Меліоративне Дніпропетровської області виборців пригощали горілкою від імені одного із кандидатів в депутати — алкоголь роздавав батько кандидата. Інший кандидат викликав поліцію та написав заяву.

В Олександрійській ОТГ на Рівненщині сьогодні о 5:00 Житомирський апеляційний суд дозволив зареєструвати одного з кандидатів. За день до виборів Рівненський районний суд ухвалив рішення щодо зняття цього кандидата з виборчого процесу.

У селі Малокозирщина Перещепінської ОТГ у Дніпропетровській області одна з місцевих мешканок заповнила бюлетень на вулиці на капоті автомобіля, порушивши таким чином таємницю голосування. Порушення зняли на відео.

У селищі Окни Окнянської ОТГ Одеської області одну дільницю відкрили із запізненням, о 8:25. Внаслідок запізнення кілька виборців не проголосували, не захотівши чекати відкриття дільниці.

На Івано-Франківщині (Загвіздинська ОТГ) у селі Загвізді також зафіксували відкриття дільниць із запізненням. Як наслідок біля дільниць утворилася черга з понад 30 виборців.

Секретар комісії реєструвала спостерігачів без пред’явлення посвідчення особи, біля столів також утворилися черги. Окрім цього, на одній з дільниць кандидат вказав на те, що голова комісії переклала кілька бюлетенів з одного столу на інший і через це вимагав зупинити голосування та перерахувати бюлетені.

«Вказані порушення є традиційними в день голосування і, як правило, пов’язані із низьким рівнем професійної роботи членів виборчих комісій та незаконними діями кандидатів», — йдеться у повідомленні КВУ.

29 квітня в Україні вперше відбуваються вибори у 40 об'єднаних територіальних громадах.

Поділитись: