Слідчі розглядають три версії вибуху у Києві, який стався 25 жовтня поблизу телеканалу «Еспресо». Підозрюваних і затриманих на даний час немає.

Слідчі розглядають три версії вибуху у Києві, який стався 25 жовтня поблизу телеканалу «Еспресо».  

Про це повідомив перший заступник прокурора Києва Павло Кононенко.

«Перша версія — це замах на вбивство Мосійчука, який було організовано спецслужбою РФ. Друга — політична діяльність і громадянська позиція Мосійчука всередині країни і третя — замах на Мосійчука на особистому ґрунті», — сказав він.  

При цьому слідство не відкидає інших версій, наприклад, замаху на громадського діяча, враховуючи те, що серед постраждалих – політолог Бала.

«Ми також не відкидаємо версію щодо замаху на журналістів телеканалу «Еспресо»», — додав Кононенко.

Він також уточнив, що підозрюваних і затриманих на даний час немає. 

Увечері 25 жовтня в Солом’янському районі Києва біля телеканалу «Еспресо» стався вибух. Тоді ж прес-служба депутата Мосійчука повідомила про замах на нього. 

Дві людини унаслідок вибуху загинули: охоронець депутата Мосійчука, 30-ти річний працівник поліції полку особливого призначення Руслан Кушнір. А також 36-річний Михайло Морміль, екс-співробітник МВС, який мешкав неподалік місця інциденту. 

Ще троє травмовані: депутат від «Радикальної партії» Ігор Мосійчук, політолог Віталій Бала та місцева мешканка, що йшла повз місце вибуху.

Читайте про головні подробиці вибуху в Києві, унаслідок якого 3 людини поранено та 2 загинули.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: