В ніч на 25 липня в одному з барів міста Aнсбах біля Нюрнберга в Німеччині стався вибух, загинула одна людина, яку підозрюють в організації вибуху, 12 поранено.

В ході прес-конференції прокурор Ансбаха Міхаель Шретбергер повідомив, що чоловік, який підірвав себе у винному барі, виявився 27-річним громадянином Сирії, який приїхав до Німеччини два роки тому, передає NordBayern.

Рік тому йому було відмовлено в отриманні німецького громадянства, біженцю не дозволили повертатися на батьківщину до закінчення війни і розмістили його в Ансбаха.

Голова МВС Баварії Йоахім Херрманн повідомив, що сирієць двічі намагався покінчити життя самогубством на території Німеччини, однак незрозуміло, чи хотів він цього разу вбити тільки себе або і відвідувачів ресторану.

Вибуховий пристрій, який був в рюкзаку у сирійця, міг, за словами Херманна, вбити багато людей. Зокрема вже з'ясувалося, що він був начинений вражаючими елементами у вигляді металевих частин. Також поки немає даних, чи був сирієць пов'язаний з якимись радикальними угрупованнями, в тому числі і з «Ісламською державою».

Зауважується, що у місті відбувався триденний музичний фестиваль, на даний момент концерти скасовано і близько 2500 відвідувачів евакуйовано.

Нагадаємо, 22 липня у торговому центрі «Олімпія» в німецькому Мюнхені влаштували стрілянину.

Офіційно відомо про 10 загиблих і близько 20 поранених, серед них є діти.

За інформацією поліції Мюнхена, в ході розшукової операції знайдено тіло нападника, який, скоріш за все, покінчив життя самогубством.  Стрілком виявився 18-річний німець іранського походження Алі Сонболі, який довгий час мешкав у місті.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile