ENRU

Вибухи на похоронах у Афганістані: кількість загиблих зросла до 19

0f86248f160c1a316
Фото: EPA/JAWAD JALALI

Щонайменше 19 осіб загинули в результаті потрійного вибуху, що прогримів в столиці Афганістану — Кабулі на похоронах однієї з жертв зіткнень між поліцією і демонстрантами напередодні.

Про це повідомляє Reuters.

Лікарня швидкої допомоги у Кабулі, медики якої протягом останніх днів рятують поранених, повідомила, що загинули 19 осіб, близько 16 — дістали поранення і були госпіталізовані.

Водночас, Міністерство внутрішніх справ Афганістану повідомляє про 6 убитих і 87 поранених.

Видання зазначає, виконувач обов'язків голови уряду Афганістану —Абдулла Абдулла був присутній на похоронах, він не отримав ушкоджень.

Уточнюється, що більшість присутніх на похоронах були представниками партії «Джаміат-і-Ісламі», до якої входить Абдулла.

Фото: EPA/JAWAD JALALI

Раніше повідомлялось, що у Кабулі 3 червня під час вибуху на похоронах жертв сутичок між поліцією і протестувальниками щонайменше 12  осіб загинули.

Нагадаємо, 1 червня у столиці Афганістану відбулись протестні акції проти уряду президента Ашрафа Гані,  у зіткненнях на протестах загинули 7  людей.

Також нагадаємо, що 31 травня в центрі столиці Афганістану, Кабулі, стався потужний вибух. В результаті щонайменше 90 осіб загинули, більше 380 зазнали поранень.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram