ENRU

Вибухи під Вінницею: дорога на Житомир перекрита

Через вибухи в Калинівці на складах із боєприпасами та зброєю перекритий рух будь-якого транспорту на дорозі в бік Житомира.

Про це повідомляє ДСНС України.

Зокрема, рух перекритий на трасі Житомир — Могилів — Подільський, також закритий рух залізничного транспорту Сосенка — Калинівка Південно-Західної залізниці. Станом на 6 ранку евакуйовано близько 24 000 людей. Рятувальники загасили пожежі в чотирьох будинках.

У місті Калинівці припинено газопостачання, електрика майже повністю вимкнена. Також відключені лінії електропередач Калинівка-УкрФлора та Калинівка-Лаврівка. Відсутнє газопостачання сіл Дорожнє, Медвідка та Лаврівка.

«До ліквідації наслідків надзвичайної ситуації залучено 691 чоловік та 149 одиниць техніки. Від ДСНС — 195 людей та 49 одиниць техніки, у тому числі літак АН-32П. Від Національної поліції 270 чоловік та 60 одиниць техніки, Нацгвардії — 136 чоловік та 20 одиниць техніки, від Міністерства оборони України — 30 чоловік особового складу та 5 одиниць техніки, у тому числі 2 пожежні танки, від ВАТ «Укрзалізниця» 3 пожежні потяги. Крім того, від Міністерства охорони здоров’я працює 30 медиків та 10 автомобілів швидкої допомоги», — повідомляють рятувальники. 

Повідомлення про пожежу та вибухи на складах однієї з військових частин поблизу Калинівки Вінницької області надійшли до служб ДСНС увечері 26 вересня.

Повітряний простір у 50-кілометровій зоні від вибухів повністю закрито.

«Укрзалізниця» змінила маршрути 14 поїздів, евакуйовані працівники 4 найближчих до місця події станцій. Відомо про двох постраждалих— жінку із переломом стегна та жінку із черепно-мозковою травмою.

Громадське слідкує наживо за ситуацією під Вінницею

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зарево в небі, пожежі та евакуація: очевидці про вибухи боєприпасів під Вінницею.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram