УКРАЇНА

Вища рада правосуддя заявила про тиск на суд з боку Авакова

19 лютого, 2018 18:25
УКРАЇНА/Вища рада правосуддя заявила про тиск на суд з боку Авакова
Зберегти
Вигляд
Вища рада правосуддя заявила про тиск на судову владу з боку глави МВС Арсена Авакова, який вимагав обрати «справедливе рішення» у справі екс-бійця батальйону «Донбас».

Вища рада правосуддя заявила про тиск на судову владу з боку глави МВС Арсена Авакова, який вимагав обрати «справедливе рішення» у справі екс-бійця батальйону «Донбас».

Про це повідомляє «Українська правда».

Голова Вищої ради Ігор Бенедисюк нагадав, що Шевченківський райсуд Києва відпустив на поруки чоловіка, який стріляв у поліцейського під судом, де обирали запобіжний захід міськголові Одеси Геннадію Труханову.

«Вимоги у зв'язку з цим рішенням суду до ВРП та Апеляційного суду винести певне судове рішення є втручанням і тиском на судову владу», — наголосив Бенедисюк.

За його словами, таких випадків втручання в роботу судів багато, і Рада правосуддя неодноразово скаржилася на них, «але безрезультатно».

Нагадаємо, що 15 лютого поблизу будівлі Солом'янського суду Києва, де обрали запобіжний захід очільнику Одеси Геннадію Труханову сталися сутички між представниками поліції та Національного корпусу. Пролунало кілька пострілів. Один правоохоронець зазнав вогнепального поранення в ногу. Стрільця затримали.

17 лютого суд відпустив на поруки депутатів добровольця батальйону «Донбас» з позивним «Брест» Олександра Федорченка, який 15 лютого стріляв біля Солом’янського райсуду Києва.

Глава МВС прокоментував рішення Шевченківського райсуду столиці відмовити в арешті екс-бійця батальйону «Донбас».

Аваков вимагав від Вищої ради правосуддя негайно відреагувати на рішення суду, а від прокуратури та Апеляційного суду — винести справедливе рішення щодо підозрюваного.

Також глава МВС закликав Кабмін скасувати охорону судів поліцією і Нацгвардією.

Більше про:
# Арсен аваков
Пов`язані новини