Світ

Високий суд Лондона продовжив розгляд справи ПриватБанку 20 червня

20 червня, 2018 12:17
Світ/Високий суд Лондона продовжив розгляд справи ПриватБанку 20 червня
Зберегти
Вигляд
В середу, 20 червня, Високий суд Лондону продовжив розгляд справи за позовом ПриватБанку проти своїх колишніх власників Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова.

В середу, 20 червня, Високий суд Лондону продовжив розгляд справи за позовом ПриватБанку проти своїх колишніх власників Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова.

Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Суддею у процесі виступила Карен Енн Елібабет Шуман. Саме ж засідання розпочалось о 10:30.

Раніше повідомлялось, що у 2017 році за результатами аналізу фінансової звітності ПриватБанку виявили, що його колишні власники завдали банку збитків на 5,5 мільярдів доларів.

Колишній міністр фінансів України Олександр Данилюк повідомляв, що захист Ігоря Коломойського робить все можливе, щоб затягнути справу ПриватБанку у Лондонському суді.

У грудні 2016 року ПриватБанк був націоналізований рішенням українського уряду. У грудні 2017 року націоналізований ПриватБанк подав позов до Високого суду Лондона проти Коломойського, Боголюбова, а також ряду компаній, які імовірно підконтрольні їм. 20 грудня 2017-го Високий суд Лондона вирішив арештувати активи Коломойського і Боголюбова у всьому світі на суму понад $ 2,5 млрд.

Арешт активів був виданий на підставі детальних доказів, наданих суду, з яких випливає, що Коломойський і Боголюбов шляхом проведення ряду незаконних операцій вивели з банку майже два мільярди доларів, в результаті чого кошти були перераховані  компаніям, які їм таємно належали або перебували під їхнім контролем.

Мінфін під керівництвом Данилюка тоді приватав рішення суду. Данилюк заявив, що «на сьогодні держава фактично витратила майже 140 мільярдів гривень на докапіталізацію ПриватБанку через те, що раніше з нього були виведені гроші, або надані недостатньо забезпечені кредити, які ніхто не повертає. Ці 140 мільярдів гривень — це гроші кожного громадянина, кожного платника податків, і вони обов’язково мають бути повернуті в державний бюджет».

Пов`язані новини