УКРАЇНА

Виступ «Хамерманів» у Івано-Франківську: поліція відкрила справу після скарг про «антихристиянську» поведінку гурту

19 червня, 2018 20:01
УКРАЇНА/Виступ «Хамерманів» у Івано-Франківську: поліція відкрила справу після скарг про «антихристиянську» поведінку гурту
Зберегти
Вигляд
У кримінальному провадженні, відкритому після виступу гурту «Хамерман Знищує Віруси» на фестивалі в Івано-Франківську, наразі немає підозрюваних.

Кримінальне провадження щодо виступу гурту «Хамерман Знищує Віруси» на фестивалі в Івано-Франківську відкрили через скарги у Інтернеті про «антиморальну і антихристиянську» поведінку гурту на сцені. 

Про це Громадському повідомила речниця поліції Івано-Франківської області Мирослава Белдик.

«Справу відкрили після проведення моніторингу у Інтернет-мережі, де громадяни Прикарпаття висловили свої обурення виступом цього гурту і дали оцінку, що такий виступ є антиморальним і антихристиянським. Відповідно, поліція відреагувала і розпочала кримінальне провадження за фактом не стосовно конкретних осіб, а за фактом хуліганства. І відповідно розпочали проведення слідчих дій і в подальшому буде встановлено, чи є тут склад кримінального правопорушення чи адміністративного. А щоб це чітко сказати — потрібно провести розслідування», — сказала вона.

Правоохоронці планують встановити підозрюваних та опитати свідків: «коло підозрюваних ще, як кажуть, не визначене. Але проводиться перевірка», — зазначила представниця поліції.

«Обіцяємо, що поліція докладе усіх зусиль, аби розслідування провели об’єктивно і якомога швидше. У цій справі ще не опитувані свідки, але є така мета у правоохоронців», — додала вона. 

«У цій справі ще не опитувані свідки, але є така мета у правоохоронців», — зазначила Белдик. Вона не уточнила, які саме слідчі дії зараз проводяться. 

Нагадаємо, 15 червня міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків заявив, що доручив освятити одну з локацій фестивалю Porto Franko після виступу гурту «Хамерман знищує віруси».

Марцінківа обурила форма співаків, які виступали майже оголені.

Виступ гурту «Хамерман знищує віруси» на фестивалі Porto Franko в Івано-Франківську, 14 червня Фото: Богдан Кутєпов/Громадське

Згодом стало відомо, що поліція Франківщини відкрила кримінальне провадження за фактом виступу артистів, підозрюючи їх у «хуліганстві». Співорганізаторів фестивалю Рorto Franko викликали на допит через виступ гурту «Хамерман знищує віруси».

«Хамерман Знищує Віруси» —  український музичний гурт, заснований у 1996 році у місті Суми. Зараз до його складу входять двоє музикантів — Володимир Пахолюк (вокал, тексти) та Альберт Цукренко (вокал, музика).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Міськголова Франківська про виступ Хамерманів»: Це неприпустимо, коли в країні війна

Пов`язані новини