УКРАЇНА

Wizz Air відкрила 4 нових маршрути з України та збільшила частоту рейсів

27 червня, 2018 17:03
УКРАЇНА/Wizz Air відкрила 4 нових маршрути з України та збільшила частоту рейсів
Зберегти
Вигляд
Угорський лоукостер Wizz Air заявив про відкриття трьох нових напрямків з Києва та одного з Харкова, а також про збільшення частоти за сімома популярними авіамаршрутами.

Угорський лоукостер Wizz Air заявив про відкриття трьох нових напрямків з Києва та одного з Харкова, а також про збільшення частоти за сімома популярними авіамаршрутами.

Про це повідомляє прес-служба міжнародного аеропорту «Київ».

Зокрема, Wizz Air повідомили про відкриття маршрутів з Києва до Ліссабона, Таллінна та Берліна, а також маршруту Харків-Катовіце.

Вартість польоту до Ліссабона складе 110 євро, до Таллінна — 50 євро, до Берліна — 40 євро. З Харкова до Катовіце можна буде долетіти за 15 євро.

Компанія розмістила у Києві свій третій літак, завдяки чому також збільшила частоту польотів за сімома популярними напрямками, додавши загалом 24 перельоти на тиждень.

Нові напрямки авіакомпанії з України запровадили у зв'язку зі святкуванням 10 річниці Wizz Air в Україні.

«Протягом 10 років Wizz Air постійно розширюює свою мережу лоу-кост маршрутів, таким чином створюючи нові можливості для захопливих подорожей», — йдеться у повідомленні.

За 10 років компанія перевезла понад 6,4 мільйони пасажирів з або до України.

Раніше у Wizz Air повідомляли про запуск 11 нових авіарейсів з України до кінця 2018 року.

Раніше повідомлялось, що Wizz Air відкрила 3 нових напрямки з Києва. Зокрема, до Відня, Берліна (з 1 липня) та Франкфурту-на-Майні (з 28 жовтня).

Крім цього, Wizz Air заявляли, що збільшать флот на базі у Києві з двох до трьох літаків, що додатково створить близько 100 робочих місць.

Раніше Wizz Air відкрила 3 нових маршрути зі Львова. Так компанія почала літати у Дортмунд, Гданськ та Катовіце.

Також Wizz Air почав виконувати рейси з аеропорту «Харків» і запустив рейс в Дортмунд.

Пов`язані новини