Китайська компанія, що спеціалізується на виробництві бюджетних смартфонів та цифрової техніки за результатами виходу на міжнародні фондові біржі може виявитися вдвічі дорожчою за американський Apple.

Китайська компанія, що спеціалізується на виробництві бюджетних смартфонів та цифрової техніки за результатами виходу на міжнародні фондові біржі (IPO) може виявитися вдвічі дорожчою за американський Apple.

Про це повідомляють аналітики Bloomberg, посилаючись на оцінки провідних банків світу.

За підрахунками фінансистів, за результатами виходу на фондовий ринок, вартість китайської компанії може скласти від 65 мільярдів до 92 мільярдів доларів. Відтак, справедлива вартість компанії вдвічі більша за справедливу вартість Apple.

Справедлива вартість — це оцінка майбутніх фінансових вигод, які отримає власник компанії чи інвестор від її придбання. Це поняття тісно пов’язане з ринковою вартістю, хоча не є абсолютно тотожним йому.

Китайська компанія вже цього року може збільшити продажі смартфонів на 42%, а у 2019 році вони можуть сягнути 179 мільйонів. До 2020 року ця цифра складе вже 218,6 мільйонів поставок, що на 2 мільйони перевищує показник компанії Apple.

Раніше стало відомо про вирішення суперечки, яка ледь не зупинила одну з найбільших китайських технологічних компаній ZTE. Так, компанія погодилась сплатити 1 мільярд доларів за порушення санкційного режиму з КНДР та Іраном.

Раніше повідомлялось, що через санкції США ZTE фактично припинила свою діяльність.

Також повідомлялось, що у США можуть ввести санкції проти ZTE та Huawei.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що треба знати про вихід США з ядерної угоди

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile